% 20 YAZ İNDİRİMİ
% 20 Yaz İndirimli Nakliyat Hizmetlerimiz İçin Bizleri Arayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel, anlam olarak parça, parçalar, bölüm anlamında kullanılmaktadır. Genel olarak taşımacılıkta kullanılan bu terim, müşterinin taşıma maliyetini en aza indirme amaçlı kullanılan teknoloji ürünü taşıma metodu diyebiliriz. Aynı güzergahta farklı müşterilerin yüklerini taşıma konusunda parsiyel taşımacılık yapan ege tur lojistik, müşterinin taşınması gereken, mal ve hizmetlerini parça halinde taşıyarak, müşterisini ekonomik açıdan hem rahatlatır hem de aynı anda bir çok müşterisine de hizmet götürmüş olur.

parsiyel eşya nakliyesi

Parsiyel Taşımacılığın Maliyet Açısında Türleri Nelerdir?

Ülkemiz parsiyel taşımacılık konusunda karayolu, havayolu ve deniz yoluyla avantajlı konumdadır. Maliyet açısından, küçük bir parça taşımak için komple bir araç tutmak yüksek maliyetlere sebep olmaktadır . Ölçü, tonaj gibi bazı ürünler parça yani şehirler arası parsiyel taşımacılık halinde yüksek meblağlar tutmaktadır. Parsiyel taşımacılık kara , deniz ve hava yoluyla yapılmakta ve parsiyel m3 hesaplaması da taşıma yöntem ve değerlere göre farklı hesaplanmaktadır. Parsel yükün hesaplama yöntemi En x boy x yükseklik x adet olarak yapılır.

 

Karayolu için hesaplama :

 

karayolu için örnek vermek gerekirse 100 x 120 x 100 = 1.2 m3 sonucu çıkar. Tonajı 333 kg altında olduğunda 1.2 m3 değerde kalır, 334 kg olsaydı 2 m3 olarak kalırdı.

 

Safari Nakliyat şehirler arası parsiyel taşımacılık konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Maddeler halinde açıklarsak.

  1. a) uzman kadro
  2. b) zamanında taşıma ve teslimat imkanı
  3. c) 7/24 canlı müşteri hizmet olanağı
  4. d) sağlıklı ve steril ortamda paketleme
  5. e) kapalı kasa olanağı
  6. f) yüzde yüz müşteri memnuniyetine verilen değer ile kendi çapında parsel tasima konusunda hizmet vermektedir.
21 Nisan 2017
162 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?