% 20 YAZ İNDİRİMİ
% 20 Yaz İndirimli Nakliyat Hizmetlerimiz İçin Bizleri Arayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Nakliyat Sigortası Zorunlumudur ?
Şehiriçi Nakliyat esnasında nakliyat sigortası yapılması zorunlu değildir fakat şehirlerarası nakliyat sürecinde nakliyat sigortası yapılması zorunludur.
Nakliyat Firmaları Neleri Ambalajlar ?
Taşıma firmamız başka bir deyişle nakliyat firmamız mobilyalarınıza varıncaya kadar sökme işlemini yapmaktadır. Fakat size özel eşyalarınızı kendinizce paketleme işlemini yapmanızdır.
Nakliyat İçin Doğru Fiyatlandırma Nasıl Yapılır ?
Her sektörde olduğu gibi Nakliyat sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personel taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.
Nakliyat Firmasından Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?
Taşınma işlemi öncesinden mutlaka firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak evden eve taşımacılık sürecini kısaltmalısınız.
Ambalaj Malzemeleri Nelerdir?
Evden eve nakliyat için bizleri tercih eden müşterilerimize eşyalarının zarar görmesini engelleme ve riskleri en aza indirmek için battaniye, fıçı, streç, bantlama, kolileme gibi malzemeler kullanarak eşyalarınızı güvenle ambalajlaması yapmaktayız.
Nakliyat Araçları Sizemi Ait Yoksa Kiralık Araçmı Kullanıyorsunuz ?
Nakliyat araçlarımız tamamen firmamıza aittir. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için her ebat nakliyat aracımız bulunmaktadır.
Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz ?
Safari Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini benimsediğimiz için. Ve bizler sadece NAKLİYAT işlemi yapmıyoruz aynı zamanda müşterilerimize hem zamandan, hemde bütçelerinden avantaj sağlıyoruz ve nakliye sürecinde karşılaşacakları tüm sorunlardan arındırmış bir taşıma süreci sunuyoruz.