% 20 YAZ İNDİRİMİ
% 20 Yaz İndirimli Nakliyat Hizmetlerimiz İçin Bizleri Arayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye Nakliyat

Nakliyat oldukça zor bir süreçtir. Bu neden ile pek çok kişi nakliyat işleri esnasında oldukça yıpranmaktadır. Bu zor süreçte nakliyat hizmetlerinizde sizlere destek olmak adına yıllardır hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterimizin ve sektörün sıkıntılarına oldukça hakim bir ekibimiz bulunmaktadır. Ümraniye nakliye firması olarak nakliye alanında yapılan tüm teknolojik gelişmelere açığız ve işlerimize yardımcı olacak tüm ekipmanları kullanmaktayız. Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan firmamızda tüm araçlar eşyaların güvenliğini sağlayacak kapasitede ve çelik kasalıdır. Ümraniye nakliye işi paketlemeden taşımaya bir bütündür.

 

Nakliyenin Her Aşamasında Yanınızdayız

Nakliye hizmeti için bizim ile anlaştığınız an ekip arkadaşlarımız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunacaktır. Bu sayede Ümraniye nakliyat süreci ile ilgili müşterimiz daha detaylı bilgi sahibi olacaktır. Ekspertiz çalışmalarında iş için yeterli araç ve ekipmanlar nakliyenin yapılacağı gün ve saatte hazır bulunacaktır. Espertiz çalışmalarında eşyanın hacmi ve kapasitesi ile ilgili tüm notlar alınacağı için eşyaya uygun bir araç nakliye işi için gönderilmektedir. Ayrıca sadece gerektiği kadar personel hizmet edeceği için de gereksiz kalabalıkla işler birbirine girmek yerine daha koordineli bir şekilde devam edecektir.

Paketlemeden Montaja Kadar

Ümraniye Nakliyat hizmetlerinde eşyaların paketlenmesi işlemi oldukça önemlidir. Ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli olan tüm hijyen kurallarına uyularak yapılan paketlemede eşyanın zarar görmemesi için hava kabarcıklı pıt pıtlar ve gerek olması durumunda da köpük kullanılmaktadır. Sürecin bir sonraki aşaması ise eşyanın araçlara güven içerisinde yerleştirilmesidir sonrasında eşya yeni adresine gitmek için yola çıkar. Yeni adrese gelen ve demonte halindeki eşyaların montajı ekip arkadaşlarımızca montesi gerçekleştirilir.

Müşterimizin isteği doğrultusunda eşyaların kabaca yerleşimine yardımcı olan personelimiz işlerini daha öncesinde hazırlanmış olan plan doğrultusunda tamamlar.

Yılların tecrübesini yaptığımız kaliteli iş ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Tüm bu kaliteli ve hızlı hizmeti sektörde bulunan pek çok nakliyat firmasına nazaran oldukça ekonomik fiyat listesi ile sunmaktayız. Nakliye işlerinizde önce gelip bizler ile görüşün arkadaşlarımızdan süreç ile ilgili daha detaylı bilgi alın sonra karar verin. Nakliyede dilediğiniz her an yanınızda bulunmaktayız.

21 Nisan 2017
159 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?